علی عباسی 1
مشهد ـ مدیر عامل باشگاه سیاه‌جامگان سابق با اشاره به تغییر نام این تیم به نام «مشهد» گفت: انتخاب نام مشهد به نفع مردم و فوتبال شهر است و مردم اثرات آن را در دراز مدت می‌بینند.

علی عباسی در گفتگو با خبرنگار بُرک با اشاره به قطعی شدن تغییر نام نیم فوتبال سیاه‌جامگان به نام «مشهد»، اظهار كرد: نام «مشهد» برای تیم سیاه‌جامگان قطعی شده است و این تیم با همان ماهیت و پیراهن قبلی به كار خود ادامه می‌دهد...

وی با اشاره به انتقادات مردم برای انتخاب نام «مشهد» گفت: مشكل ما این است كه گمان می‌كنیم نام یك باشگاه فوتبال حتما باید پسوند و پیشوند داشته باشد در صورتی كه انتخاب نام شهر برای تیم فوتبال آن شهر یك كار طبیعی است كه در بسیاری از شهرهای دنیا نیز دیده می‌شود.

مدیر عامل باشگاه «مشهد» ادامه داد: انتخاب نام شهر برای تیم فوتبال كار خوبی است تا با كمك آن، نام شهر را در حوزه ورزش نیز مطرح كرده و برای آن تبلیغ كنیم و چون تا به حال این اتفاق در فوتبال كشور ما نیفتاده، شاید برای مردم غیرعادی باشد اما مردم در دراز مردم اثرات آن را می‌بینند.

عباسی درباره نقل و انتقالات و حضور بازیكنان جدید برای فصل آینده گفت: معمولا مربیان حرفه‌ای همچون كاظمی، عجله‌ای برای اعلام تغییرات تیم و تركیب جدید آن ندارند و ما نیز در تلاش هستیم تا به تركیبی با بالاترین بهره‌وری برسیم.

وی تأكید كرد: هم‌اكنون با چندنفری برای حضور در تركیب تیم صحبت شده و قراردادهایی نیز بسته شده است اما تا فرارسیدن زمان مشخص، این تغییرات را به صورت رسمی اعلام نمی‌كنیم.