سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با اشاره به عملکرد خوب سوشا مکانی در مهار ضربات پنالتی بازیکنانش، خاطرنشان کرد: امروز سوشا مکانی ناجی دروازه پرسپولیس بود، همان گونه که در بازی با راه آهن هم پنالتی‌های تیم حریف را مهار کرد.

 قاسم شهبا در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان با پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش، گفت: بازی در مقابل پرسپولیس کار بسیار سختی است. نمی‌خواستیم بازی تدافعی انجام دهیم و حتی در دقیقه 4 می‌توانستیم به گل برسیم، ولی بعد از 10 نفره شدن کار بسیار سختی داشتیم و خیلی تحت فشار بودیم. پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن ما رو به ارسال از جناحین آورد و ‌می‌توانست به گل هم برسد. امروز روز خوب مجید غلامی دروازه‌بان ما بود و در این بازی چشم به ضد حمله‌ها داشتیم و موقعیت‌هایی هم به دست آوردیم که نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس رو به بازی مستقیم آورده بود، افزود: متاسفانه روی غفلت مدافعان خود گل تساوی را دریافت کردیم. به هر حال من به بازیکنان خود تبریک می‌گویم. آن‌ها بسیار زحمت کشیدند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند. ما چند بازی فشرده در طول چند روز اخیر داشتیم و 4 روز بعد از گذشت بازی قبلی‌مان در لیگ یک، مقابل پرسپولیس در این بازی حاضر شدیم. امروز سوشا مکانی ناجی دروازه پرسپولیس بود. همان گونه که در بازی با راه آهن نیز هم پنالتی‌های تیم حریف را مهار کرد و هم خود یک پنالتی زد.

شهبا با اشاره به بی‌احترامی هواداران پرسپولیس به خودش نیز گفت: از همه هواداران به خاطر حمایت‌هایی که از تیم ما داشتند، تشکر می‌کنم. مردم سیرجان نشان دادند که فوتبال‌دوست و بافرهنگ هستند. هرچند در ابتدای بازی هواداران پرسپولیس به من بی‌احترامی کردند اما شاهد هیچ بی‌احترامی به مجموعه پرسپولیس نبودیم.

او با بیان اینکه بازیکنانش در رختکن از شکست برابر پرسپولیس ناراحت بودند، افزود: به هر حال اگر ما این بازی را می‌بردیم که خیلی عالی بود و می‌توانستیم یک بازی دیگر در تهران یا اصفهان انجام دهیم، ولی باخت مقابل پرسپولیس چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که زحمت خود را کشیدند. این بازی برای ما تمام شده و تمام تمرکز خود را روی لیگ و بخصوص بازی آینده‌مان مقابل داماش گیلان خواهیم گذاشت.